Bitlis Tütünü

Bitlis Tütünü Özellikleri

Altın sarısı Bitlis tütünü, hafif dumanlı bir tat ve aromaya sahip birinci sınıf bir tütündür. Tütün altın rengindedir ve boğazı yakmaz veya içiciyi rahatsız etmez. Kıyımı diğer tütünlere göre çok daha incedir. Kadayıf gibi doğranmış olduğu için damarsızdır. Kırmızı Bitlis tütünü ikinci sınıf kaliteli bir tütündür. Tütün boğazı yakmaz, içiciyi rahatsız etmez. KIyımları diğer tütünlere göre biraz daha kalındır. Herkesin damak zevki farklı olduğu için içeceğiniz tütün hakkında detaylı bilgiyi müşteri temsilcimizden alabilirsiniz. Önce müşteri memnuniyeti ilkesinden yola çıkarak, ürünlerimizi siz değerli müşterilerimize kaliteli, güvenli, en uygun koşullarda ve en hızlı şekilde sunmak ana hedefimizdir. Tecrübeli teknik destek ekibimiz https://adytutun.info  ve http://tutunal.net her zaman yanınızda.Sadece satış öncesi hizmet değil, satış sonrası hizmet de veriyoruz.

Bitlis Tütünü kilosu ne kadar?

 https://adytutun.info 2021 güncel 1 kilogram fiyatı 130 liradır.

Nasıl Saklanır?

İçtikten sonra saklama kabına bırakılan tütünü direkt güneş ışığından uzak serin bir yerde saklayabilirsiniz. Kışın soğuk bir odada olabilir. Yaz aylarında mutfak dolabının tazelik bölümünde saklayabilirsiniz. Bu nedenle kurumadan uzun süre nemi muhafaza edecektir.

Hakiki Bitlis Tütünü Nasıl Anlaşılır?

Anlamak için önce görünüşüne bakmak gerekir. Kıyımı ince ve kadayıf gibi tel tel olmalıdır. Hiç damar yoktur. Rengi altın sarısı olmalıdır.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.