KÜBA TÜTÜNÜ

KÜBA TÜTÜNÜ ÖZELLİKLERİ

Küba Tütünü Özellikleri çikolata tutkunları için nefis çikolata aromalı, buram buram kokulu.

Bu tütün mis gibi buram buram çikolata kokar. İçtiğinizde ağzınızda çok hoş bir tat bırakacaktır. Yandığında çok fazla duman çıkarır ve bu da içicileri memnun eder. Türk kahvesinin yanına çok yakışır. Aynı zamanda El Meto Küba olarak da bilinir.

https://adytutun.info ve tutunal.net olarak  satışlarımızın başladığını sizlere duyurmak isteriz. Bundan sonra çikolata aromalı tütün alabilir zevkle tüketebilirsiniz.

Küba tütünü nedir?

Cuban Tobacco Adıyaman Tütününe çikolata aroması katarak hazırladığımız tütünlerdir. Bu özel tütünü hazırlamak için en iyi tütün yapraklarını kullanıyoruz. Saf çikolata aromasını yaprak şeklinde tütünün içine enjekte ediyoruz. Daha sonra büyük parçalar kesip bu eşsiz tütünü elde ediyoruz. Çikolata aroması olduğu için koyu bir renge sahiptir.

Küba Tütünü Nereden Alınır?

Tütününüzü güvenle https://adytutun.info ve http://tutunal.net adresimizden telefon numaramız aracılığı ile ya da watsapp iletişim butonu ile iletişime geçebilirsiniz.

Küba Tütünü Fiyatı Nedir?

Tütün mağazımızda 80 TL’den satışa sunulmaktadır. 5 kg ve üzeri alımlarda toptan fiyatlarımız hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Türkiye’nin her yerine 3 günde teslim güvencesiyle adresinize teslimat yapmakta ve kapıda ödeme güvenliği sağlamaktayız.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.