Toptan Tütün Fiyatları 2021

Toptan ve Perakende Tütün Satışı

İster perakende ister toptan tütün satın almak için sitemizden alış-veriş yapabilirsiniz. Tütünün her çeşidini bulabileceğiniz sitemizde, tütünün içeriği kalitesi içimi rengi gibi merak ettiğiniz tüm konularda danışanımızdan bilgi alabilir size uygun olan tütünü bulabilirsiniz.

Tütün satın almak istediğinizde öncelikle ne tarz içim ve tütünden hoşlandığınız değerlendirilmelidir. Bunun için öncelikle hangi paket sigarayı içtiğiniz dikkate alınacaktır. İçim sertliği ve damak tadınıza göre tercih edeceğiniz tütünler, buna göre şekillenecektir.

İyi harman ve kaliteli tütün çeşitleriyle her zaman keyifli içimler yapabilirsiniz.

Açık Tütün Nedir?

Tütün bitkisinin yapraklarının kesilip kurutularak elde edilen maddeye tütün denir. Organik ve saf olması nedeniyle normal sigaralardan daha etkilidir ve içimi zevklidir.  Katkı maddesiz olması ve sigaraya yapılmış olan yüksek miktardaki zamlar nedeniyle insanların önceden beri tercih ettiği açık tütün büyük bir rağbet göstermeye başladı.

Açık Tütünün Avantajları

  • Daha ucuzdur.
  • Katran, zifir gibi zararlı maddelerden arınıktır.
  • Bünyenize uygun tütünü aldıktan sonra daha tatminkârdır.

Toptan Tütün Satın Al

Adytütün olarak toptan tütün satışlarında siz müşterilerimize büyük fırsatlar sunmaktayız. Eğer ki bir tütün dükkanı sahibiyseniz, müşterilerinize kaliteli, katkısız orijinal tütün sunmak istiyorsanız doğru adrestesiniz

Katkısız doğal tütün fabrikasyon paket sigaralara nazaran daha zevkli bir içime ve daha güzel bir tada sahiptir. Çünkü paket sigaralara raf ömrünü uzatabilmek adına sayısız katkı maddesi eklenmektedir. Normal koşullarda 1 ay sonunda bozulmaya başlayacak doğal tütün paket sigaralara katılan katkı maddeleri aracılığıyla yıllarca bozulmadan kalabilmektedir.

Toptan Tütün Fiyatları 2021

Sitemizde satışını yaptığımız tütünlerin 2021 fiyatları aşağıda listelendiği gibidir. Ayrıntılı bilgi almak istediğiniz tütünün üzerine tıklayarak daha detaylı bilgi edinebilirsiniz . Listelenen fiyatlar 1 kilogram fiyatlarıdır. Toptan alım fiyatları ise 5 kilogram ve üstü satın alımlarda uygulanır. Tütün satın almak ve toptan tütün fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi almak için 0537 579 9231 nolu telefondan arayarak ya da WhatsApp üzerinden mesaj yoluyla bizlere ulaşabilir istediğiniz tütün hakkında bilgiler edinebilir ve satın alma işlemini güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

1 kg tütün kaç TL?

Tütün fiyatları kalitesine göre değişmektedir. 1 kg açık tütün fiyatı 80 TL ile 150 TL arasında değişmektedir.

Toptan Tütün Fiyatları Kaç TL?

Toptan Tütün alımı 5 kg ve üzeridir. Detaylı fiyat bilgileri için telefon numaramızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Nasıl sipariş veririm?

Hemen tütün satın almak için iletişim numaramızdan irtibata geçebiliriz.

Tel: 0537 579 9231

Nasıl ödeme yaparım?

Siparişleriniz ortalama 3 iş günü içinde adresinize ulaşmaktadır. Ödemeyi kapıda ödeme şeklinde yapabilirsiniz.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.