TÜTÜN SEPETİ

TÜTÜN SEPETİ

TÜTÜN SEPETİ Drum, Golden Virginia, George Karelias ve Old Holborn gibi piyasanın en iyileri olarak kabul edilen ithal tütün markalarını bulmak zor. Neyse ki, yerel olarak yasal tütün de var. Tütütn Sepeti olarak size faydalı bir yazı hazırladık. Bahsi geçenler tütünleri satın almak için https://adytutun.info ve http://tutunal.net

Satışa açılan ince kesilmiş çiğ Adıyaman tütünü tatlıdır ancak rengi çok açık veya çok koyu olmamalıdır. Bu tür tütünü kırmızı şarapla karıştırırsanız daha lezzetli sonuçlar alırsınız. Şarap miktarı artık deneme yanılma ve zevkinize bağlıdır. (Bocalamayın)

TÜTÜN TAVSİYELERİ Tütün Sepeti

tütün sepeti olarak sizin için tütün tavsiyeleri hazırladık.

Drum :  Aromalı değil, zengin tütündür. Başta denemeyin derim, damak zevkiniz belli olunca içebilirsiniz. Kuruduğunda kötü kokar, bu nedenle nemi koruyun. Kalın kesim bir tütün olduğu için sarması da zordur. Dikkatli olun, birçok sahte var. Kayış üzerinde damgalanmalıdır.

Golden Virginia: Bu tütün türü makinede değil elle sarılır. Tadı keyifli ve kokusu güzel.Sarı paketi tavsiye ediyorum.

Kağıt (çarşaf) önerileri Tütün Sepeti

OCB lacivert paket ve Rizla açık mavi paket. Her iki tip tütün kağıdı da yeni başlayanlar için idealdir.

Neden başlangıç için ? Çünkü sarması kolay, yapışkan olduğu için. Ama bu yapışkan sigaraların tadını bozar mı, evet. Büyük bir fark var mı, ilk başta değil. Arap kağıdında yapışkan olmaz, kovboy gibi yalayarak yapıştırmaya  çalışıyorsun. Tiryakilerinin  tercihi Arap sarma kağıdıdır(çarşaf) . Deneyeceğim sabırlıyım diyorsan meydan senin.

 Filtre Tavsiyeleri Tütün Sepeti Tütün Sepeti

Ocb Slim filtresi uygundur. Süper inceymiş, mentollüymüş hiç gerekli değil. Bu kaliteli bir filtredir. Daha iyi fiyatlar var, ancak içim kalitesi daha önemli.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.