Ucuz Tütün

Ucuz Tütün

Ucuz tütün isteyen fakat kaliteden ve keyiften ödün vermek istemek müşterilerimiz için https://adytutun.info olarak hem kaliteli hem uygun fiyatlı tütünlerimizi güncel fiyatlarıyla listeledik. http://tutunal.net

Tütünün Kilosu Ne Kadar?

Adıyaman Tütünü

Kilosu 80 TL olan tütünümüz has Adıyaman Tütünüdür. Kaliteden ödün vermek istemeyen klasik seven müşterilerimize tavsiye edilir. Detaylı bilgi ve toptan alım fiyatları için arayınız.

Adıyaman Hafif İçim Tütün

Kilosu 50 tl olan tütünümüz Has Adıyaman tütünüdür. Hafif içim sevenlere tavsiye edilir. Toptan alımlarda fiyat bilgisi için arayınız.

Çelikhan Sert İçim Tütün

Kilosu 65 TL olan tütünümüz Adıyaman’ın Çelikhan ilçesinde yetiştirilen meşhur Çelikhan tütünüdür. Hem uygun fiyatlı hem de sert içim sevenlerin büyük bir keyifle içeceği bir tütündür. Toptan alımlarda fiyat bilgisi için arayınız.

Çelikhan Light İçim Tütün

Kilosu 65 TL olan tütünümüz Adıyaman’ın Çelikhan ilçesinde yetiştirilen meşhur Çelikhan tütünüdür. Hem uygun fiyatlı hem de light içim sevenlerin büyük bir keyifle içeceği bir tütündür. Aynı tütünümüzün sert içimi de mevcuttur. Detaylı bilgi ve toptan alım fiyatları için arayınız.

Tatlı Sert Tütün

Kilosu 60 TL olan tütünümüz aslında hayatın kendisi gibi hem tatlı hem serttir. Damağının zevkini bilenlere tavsiye edilir. Detaylı bilgi ve toptan alım fiyatları için arayınız.

Küba Tütünü

Kilosu 80 Tl olan tütünümüz Çelikhan tütünü ve kıyım çikolatanın buram buram buluşmasıdır. Türk kahvesinin yanında büyük bir zevkle tüketilebilir ve çıkardığı yoğun duman ile içicileri tatmin etmektedir. Detaylı bilgi ve toptan alım fiyatları için arayınız.

Malbro Tütünü

Kilosu 90 Tl olan tütünümüz paket sigaralardan Malbro içen ve beğenen müşterilerimize tavsiye edilir. Detaylı bilgi ve toptan alım fiyatları için arayınız.

Parliament Tütünü

Kilosu 90 TL tütünümüz paket sigaralardan Parliament içen ve beğenen müşterilerimize tavsiye edilir. Detaylı bilgi ve toptan alım fiyatları için arayınız.

Çelikhan Tütünü

Kilosu 100 TL olan tütünümüz Adıyaman’ın Çelikhan ilçesinde kaliteden ve klasiklerden vazgeçemeyen müşterilerimize tavsiyemizdir. Detaylı bilgi ve toptan alım fiyatları için arayınız.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.